cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 SORUN

(Topic created on: 05-15-2020 10:57 PM)
262 Views
EmirA71
Active Level 3
Options
Galaxy A

parlaklık %10 %20 iken siyaha yakın renkler mavi oluyor videoda belli olmadı YARDIM EDİN 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Emirhan1,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
ekran ayarlarından beyaz mavi dengesini falan ayarlıyabilirsin.
EmirA71
Active Level 3
Galaxy A
Onunla alakası yok bunu bir güncelleme ile düzeltilir mi ? çünkü çoğu kişide varmış
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A

bende de aynı durum mevcut. Siyah değilde gri tonlarda en sağ üstü kısımda şarj göstergesinin oldugu bölümlerde yeşile dönme olayı var. Ben yazdım yetkili servise götürün dediler

0 Likes
Emirhan0
Active Level 3
Galaxy A
Emirhan merhaba yazdığın sorundan bağımsız bir soru soracağım sana. Beyaz ışıklı bir ortamda fotoğraf çektiğinde sarımtırak bir fotoğraf alıyor musun?
EmirA71
Active Level 3
Galaxy A
0 Likes
Emirhan0
Active Level 3
Galaxy A
Fotoğraf çekmek için harici bir program mı kullanıyorsun
0 Likes
Emirhan0
Active Level 3
Galaxy A
Çünkü benim çektiğim fotoğraflarda sol aşağıda böyle bir yazı yok
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Emirhan1,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes