cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Pil

(Topic created on: 06-13-2022 09:49 PM)
82 Views
Flickk
Active Level 5
Options
Galaxy A

Pil performansım aşırı rezalet  duruma geldi. Garantiye versem pil değişir mi garanti kapsamında ?

7 Comments
omer47
Active Level 2
Galaxy A
degisir
OğuzS21
Active Level 4
Galaxy A
Flickk kardeşim,

Members tan kontrol ettiğinizde pil sağlığı için "iyi" ibaresi görünüyorsa değiştirilmez, garantide.

Eğer yazilimdan sonra olduysa yemi yazılımı bekleyin derim ben.

Teşekkürler...
Flickk
Active Level 5
Galaxy A
neye göre iyi diyor aga 8 saatte pil bitiyor
OğuzS21
Active Level 4
Galaxy A
Anladım ama garantiye verdiğinde hem başka cihazlar üzerinden kontrol sağlanıyor hemde Members üzerinden onu diyorum, yazılımsal bir sorunda olabilir.

Mesela bende s21 var Nisan yamasinda bir şey yoktu mayıs yamasinda telefon her anlamda sorunlu yani sen diyorsun ya telefonum şarjı bitiyor falan benim telefon acil hastanelik o zaman öyle diyim sana.

Teşekkürler...
Teknomo
Active Level 6
Galaxy A
Garantiye elden verme imkanınız varsa durumu iza edersiniz gerekli pil sağlığı kontrolleri yapıldıktan sonra değişirler. Size tavsiyem A71 cihazı yakın zamanda Android 12 güncellemesi aldığı için her büyük güncelleme sonrası cihazınızın daha stabil çalışması için dosyalarınızı yedekleyip fabrika ayarlarını sıfırlamanızda fayda var. Bu da olumlu sonuç vermezse mutlaka yetkili servis ile iletişime geçin, umarım çözüme kavuşursunuz.
Galaxy A
Garanti varsa yoksa ücretli olur
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba  Flickk,

Yaşadığınız durumun garanti kapsamında veya haricinde değerlendirilmesi için, cihazınızın teknisyen tarafından incelenmesi gerekir. Size detaylı olarak bilgi paylaşabilmemiz adına, cihazınızda tüm önemli verilerinizi yedekledikten sonra en yakın Samsung servis merkezimizi ziyaret edin.

Servis iletişim bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD