cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 PİŞMANLIK

(Topic created on: 05-07-2021 11:47 PM)
154 Views
mustafaek
Active Level 3
Options
Galaxy A
Daha bir sene bile olmadı Sürekli sorun kimi zaman kamera sorunu kimi zaman kendi kendine kapanma ve ekran kararma sorunu kimi zaman ısınma sorunu Sorun da sorun hangi birini anlatayım Şimdi de ekran görüntüsünü elle alamıyorum bir ağlıyor bir almıyor ikide bir de telefonu komple açıp kapatmak zorunda kalıyorum pişmanlık 58 yaşındayım bugüne kadar hep Samsun kaldım faturalarından kontrol edebilirsiniz ama bu son çıkan akıllı ürünler ben bin pişman etti bir güncelleme yapın bizi kurtarın bu dertlerden
ByBaşkentlı
Active Level 6
Galaxy A
Yok gardaim öyle bisey ya hani duzeliyodu batarya problemi Android 11 ile nerde dahada kötü oldu
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim android 11 beta olarak düşün ilk sürümünü çünkü hata çok var Nisan güvenlik yaması düzelecektir hatalardan ve android 11 genel sorunlarından kaynaklı bir durum
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy A
Cep teleofonu kısmet işi herkese aynı gelmiyo malesef sorunlar bizde de var ama bu saydıklarınız yok tek sıkıntım sarj onuda halledersem sorunum kalmayacak
Ertan1
Active Level 3
Galaxy A
Yeni güncellemeyle meydana gelen şarj sorunuysa telefonu yedek alıp sıfırlamayı deneyin. Ben bu şekilde çözdüm şarj sorununu.
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy A
Önceden de vardı guncellemeyle alakalı degil gece düşüs yaşıyodum %8den 2ye kadar indirdim
0 Likes
Ertan1
Active Level 3
Galaxy A
Gece kaç şarjla kapatırsam sabah o şekilde buluyorum ben. Bende öyle bi sorun olmadı şükür.
0 Likes
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy A
Ne yaptın bunun için söyler misin
0 Likes
Ertan1
Active Level 3
Galaxy A
Kullanım tarzından kaynaklı. Şarjımı elimden geldiğinde %50 nin altına düşürmeden şarj ederim. Bataryaların ömrü döngü üzerüne hesaplanır %100 %0 arası bir döngüdür siz bu döngüyü elinizden geldiği kadar tamamlatmadan şarj ederseniz daha iyi sonuçlar elde ediyorsunuz.
0 Likes
Ertan1
Active Level 3
Galaxy A
Benim 5 yıllık j7 prime telefonum bu şekilde kullanıldı. Hiç batarya değişmeden hala 1 günlük dayanım sunuyor.
0 Likes
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy A
Ben 20-80 arası takıyorum genelde cok yormam cihazı 1 saat kadar pubg o kadar