cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 One UI sürümü

(Topic created on: 03-12-2022 01:56 AM)
351 Views
albayrkhakan
Active Level 5
Options
Galaxy A

merhabalar, gecen günler de A71 e güncelleme geldi ve çoğu kişi de 3.1.1 olduğunu gördüm. ben de güncelleme yapmama rağmen  One UI sürümü 3.1 hala. sebebi nedir acaba ? 

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Benim de aynı şekil 3.1 yazıyor ama ben kimsede 3.1.1 yazdığını görmedim üstelik bu güvenlik yaması diye biliyorum öyle bir güncelleme değil forumda çoğu kişi 3.1.1 diyor ama öyle değil one uı sürümler android sürümlerle paralel ilerliyor çünkü

View solution in context

Solution
Galaxy A
One uı 3.1.1 aldık ama gösterge halen 3.1 gözüküyor olacak normal bazı özellikler ve iyileştirmeler eklendi .

View solution in context

Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Yazılım sürümününüz güncel. Bu sürüm üstüne yeni bi yazılım sunulmadı. Sorun yok şu an cihazınızda :)

View solution in context

6 Comments
Galaxy A
Sıkıntı olmaz bence
Solution
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Benim de aynı şekil 3.1 yazıyor ama ben kimsede 3.1.1 yazdığını görmedim üstelik bu güvenlik yaması diye biliyorum öyle bir güncelleme değil forumda çoğu kişi 3.1.1 diyor ama öyle değil one uı sürümler android sürümlerle paralel ilerliyor çünkü
Solution
Galaxy A
One uı 3.1.1 aldık ama gösterge halen 3.1 gözüküyor olacak normal bazı özellikler ve iyileştirmeler eklendi .
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Arama bölümüne *#1234# yaptığınızda çıkan ekran görüntüsünü paylaşabilirmisiniz?
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
buyur kardeşimScreenshot_20220312-104912_DeviceKeystring.jpg
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Yazılım sürümününüz güncel. Bu sürüm üstüne yeni bi yazılım sunulmadı. Sorun yok şu an cihazınızda :)