cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Mikrofon sorunu

(Topic created on: 09-29-2020 10:43 PM)
karhan_efe
Active Level 1
Options
Galaxy A

Bu yazıyı okuyan: Sevgili Samsung Türkiye Yetkilisi öncelikle merhabalar. 3 Eylül 2020 tarihinde kurulumunu yapmış olduğum. Markanızın ürünü olan A71 akıllı telefonum daha önceki günlerde de birkaç kere beni bu sorunla karşı karşıya bırakmıştı. Bu gün (29 Eylül 2020 ) bu sorun ile tam 3 kere karşı karşıya kaldım ve bunun giderek artıp kalıcı olmasından korkmaya başladım. Markanızın benim gözümde diğer muadil markalara göre her zaman farkı olmuştur ve senelerdir kendim ve çevremdeki insanları markanız cihazlarını kullanmaya teşvik etmiş ve yönlendirmişimdir. Önceki cümlede demek istediğim şu ki, markanızın senelerdir müşterisi olduğumdan dolayı sizlere güveniyorum ve sizi tavsiye ediyorum. Fakat bu durum beni üzdü bilginize. Son olarak beni bu yaşadığım sorun hakkında bilgilendirmenizi ve çözüme odaklı bana yardımcı olmanızı istiyorum Saygılarımla.

 
Aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlar sizden bu gönderinin altına yorum olarak yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
yakında sarzinda bozulacak 😅buna hazir ol....hiç şarj etmiycek
0 Likes
karhan_efe
Active Level 1
Galaxy A
kral nolur deme öyle lütfen yüreğim ağzımda zaten zorla aldım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Samsung kullanıyorum yıllardır fakat en telofonunu almışım SAMSUNG A 71

0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung members interaktif kontroller bölümünde mikrofon testi yapmanızı öneririm. Sonrasında incelenmesi için Samsung Members üzerinden hata raporu gönderin. Samsung ekibi, size uygulama üzerinden geri dönüş sağlayacaktır.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
bolt sen samsung ile işbirliği ixersinde misin
karhan_efe
Active Level 1
Galaxy A
teşekkürler sorun anında interaktif testi dediğiniz gibi yaptım telefonu kapatıp açınca malum sorun düzeliyor şuan düzgün çalışıyor tekrardan teşekkürler iyi akşamlar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

 3 ay oldu tflefonu alalım mikrofon sesi azaldi...1 haftadir miletten sarz dileniyorum