cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Kullanıcıları...

(Topic created on: 02-04-2021 05:41 PM)
271 Views
Duygu024
Active Level 4
Options
Galaxy A
Sizlere 3 tane sorum olacak.

1.Sorum düşük ışıkta siyah objelerde renk dağılması var, sizlerde varmı bu durum. 
Şöyle anlatiyim, parlaklık düşükken ekranı aşağı doğru kaydırınca siyah renkler dağılıyor ve sonra aniden yerli yerine oturuyor gibi.?

2.Sorum kamera performansından memnunmusunuz.?

3.Sorum hepimizin canını sıkan android11 ve one ui3 güncellemesi net ve kesin olarak ne zaman gelecek.?
5 Comments
Aydınmerts
Active Level 9
Galaxy A
1. sorun var A71'de.
2. sorun için, telefonda kullanılan lens yeterince iyi aslında. ama optimizasyon yeterince başarılı değil.
3. sorun için net bilgiyi Samsung TR dahil kimse veremez :) Note 20 Ultra için Android 11 güncellemesi ocak-şubat deniyordu. ama aralık 20'si gibi bir sabah uyandığımda sürpriz bir şekilde güncelleme ile karşılaştım. mart ortasından önce bekleme derim.
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
O renk dağılmasına Amoled ekran olduğu için normal demişlerdi ama bu bir sorun mu?
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
O renk dağılmasını ben sormuştum Amoled ekran olduğu için normal demişlerdi. Kamera performansından hiç memnun değilim umarım gelecek güncelleme ile güzel fotoğraflar ve videolar çekebiliriz. Android 11 ve One UI 3 güncellemesi için henüz net bir tarih yok ama Mart ayı muhtemel olabilir.
haticeisik
Active Level 2
Galaxy A
ikinci sorunda bende a71 kullanıyorum ve arka kamerasıyla birinin fotoğrafını çekiyorum ve o kişinin yüzündeki bütün kırışıklıklar çıkıyor fotoğrafı çok keskinleştiriyor manzara fotoğraflarında da öyle. ön kamerasından memnunum ama arka kamerasında 4 kamera olmasına rağmen gene de iyi bir sonuç alamadım
teodan
Active Level 7
Galaxy A
1. soruya cevap vereyim. OLED panellerde pikseller tamamen kapandığı için tekrar açılma süresi uzun sürüyor. Bu yüzden hafif bir dalgalanma görüyorsunuz. Sadece A71'de değil OLED panelli her telefonda görebilirsiniz bunu.