cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Kamera problemi

(Topic created on: 06-11-2022 04:58 PM)
285 Views
ChefMustafa
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba herkese daha önceki paylaşımlarım da telefonumda video modunda titreme olduğunu ve değişim talebi edeceğimi belirtmiştim. Değişim talebim Reddedildi standartlara uygun çalıştığını öne sürdüler. Bende süreci tüketici mahkemesine taşıdım suan karar asamasinda sonucunu hep birlikte göreceğiz. Bugün şarj yeri problemi ile teknik servise gittim kamera probleminide yine 1 video göstererek ordaki arkadaşa anlattım 1 saat sonra telefon çıktı kamera komple değişmiş ve eve geldikten sonra çektiğim ilk videoyu sizlerle paylaşıyorum yorumu sizlere bırakıyorum. 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mustafa1414,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

A71 ilk aldığında herhangi bir sorun var mıydı yoksa sonradan mı oldu

0 Likes
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy A
Aldıktan 6 ay sonra ilk sorunu **bleep** ettim o günden bu güne yanlış olmasın 6 defa
Aynı problemden getirdim bu sefer kamerayı komple değiştirmişler
0 Likes
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy A
Video şuan da işleniyor yazıyor yuklesin daha anlaşılır olacak
0 Likes
GürkanA21s
Expert Level 1
Galaxy A
Samsung 2020 model sonrası hep sorunlu benimki bile 15 kere servis gördü değişmeyen yer kalmadı
0 Likes
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy A
Maalesef
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mustafa1414,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes