cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Güncelleme

(Topic created on: 04-24-2022 10:34 PM)
515 Views
Flickk
Active Level 5
Options
Galaxy A

Android 12 ne alemde  arkadaşlad bilgi sahibi olan var mı aramızda  ?

18 Comments
VedatA51
Active Level 5
Galaxy A

Üç vakte var gelecek derken?

0 Likes
helo1269441oa
Active Level 6
Galaxy A
😀
0 Likes
Wallveins
Active Level 6
Galaxy A
Kanka ben geçtim rom atarak her ay güncelleme alacağım güvenlik yamasın da 3 ay bekleme gibi zorunluluğum yok romun avantajı bu rusya romu ama android 12 one uı 4.1 de pek birşey yok gene bildiğimiz gibi batarya konusun da pek iyileşme olduğunu söyleyemem çok heyecanlı beklemene değmezScreenshot_20220425-005419_Settings.jpg
VedatA51
Active Level 5
Galaxy A

Kanka ya ben onu beceremiyorum bilgisayar da denedim de ama gerek kalmadı zaten az kaldı gelecek ayrıca senin telefonun markası ne

0 Likes
Wallveins
Active Level 6
Galaxy A
A71 Modeli
0 Likes
Flickk
Active Level 5
Galaxy A
rom işinden sıfır anlamıyom ya
VedatA51
Active Level 5
Galaxy A

Bende anlamadım sonra vazgeçtim

0 Likes
Galaxy A
Alt tarafı bir android güncellemesi vereceksin Samsung illallah ettirdin kendine 10 Nisan geçti hala bile vermedin ne rezillik bu böyle illaki diyorsun iPhone al diyorsun tm sıkıntı yok alırm ama bir daha Samsung almam tövbe şaşırma öyle müşterimi kayıp ettiğim diye  😤
Galaxy A
Sen sil benim şikayetimi atıklarımı utancından Samsung ama bir dahaki sefere Samsung almamaya dikkat ederim sıkıntı yok alırm iPhone kafam rahat olur en azından güncelleme sıkıntısı bile çekmem rezil Samsung zamanın da verecm diyorsunuz sonra zaman geçti yok güncelleme sen kayıp etin beni Samsung