cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Güncelleme Müşteri hizmetleri

(Topic created on: 04-16-2021 09:09 AM)
814 Views
Onthatday
Active Level 5
Options
Galaxy A

Gençler biliyorum ki hepimiz one ui 3.1 güncellemesini gelmemesi yüzünden mağduruz Bende bunun üzerine şikayet ilettim ve gelen cevapla tatmin olmamış olsam da sizle paylaşmak istedim biz burda bir grubuz sonuçta kolay gelsin.

///////////////////////////////////////////////////////////////
"Samsung Members Uygulaması aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz durum için yazılım güncellemesi hazırlıkları devam etmektedir. Cihaz modelleri ve güncelleme tarihlerini http://www.guncelmiyiz.com/ adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Yapılacak olan test işlemlerine bağlı olarak bu belirtilen tarihte değişiklikler yaşanabilir. Tüm soru ve destek talepleriniz için sizlere yine yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili olarak Samsung Yetkili Servis Merkezini ziyaret etmeniz mi gerekiyor? Randevusuz, hızlı ve kaliteli hizmet ayrıcalığını Samsung Akıllı Servislerde yaşayın. https://www.samsung.com/tr/support/ akilli-servis/09:05 < Soru sor www.guncelmiyiz.com: Mobil cihazınızdan daha yüksek performans almak için cihazınızı en güncel yazılım ile kullanmanızı öneririz. Ayrıca cihazınızın güncel yazılımını öğrenmek ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için www.guncelmiyiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Samsung Electronics Türkiye Müşteri Hizmetleri Samsung Members Ekibi SAMSUNG Hızlı ve güvenli servis deneyimi: Samsung Moto Kurye! Akıllı telefon ve tabletinizi istediğiniz yerden alıp, onarımı sonrası yine size getirelim!" O Samsung 444 7711 Çağrı Merkezi: Erkut Puanınız Tekrar sor"
18 Comments
Onthatday
Active Level 5
Galaxy A
Yorumunda haklısın ben işin mizahındaydım ama yine de en basitinden A70in güncellemeyi 71den once alması bile saçma ve bir aylık bir süreç vardı tamam anladım yapamadın ama bari yazılı birsey yayınla erteliceksen dimi yani ya da son gün erteleme ne bilim A71 kullanıcılarına mail at ozur dile sonuçta bisey de yani en azından bu kadar tepki gosterilmezdi oyle olsaydi
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Galaxy A
Özür mesajı yayınlayabilirlerdi doğru. En azından daha erken haberimiz olurdu, güncelleme gelmesini beklemezdik tüm gün.
0 Likes
Shohsanam
Beginner Level 2
Galaxy A
Selam uzun aradan sonra tekrar Samsung kullanicisi olarak bu aileye katildim lakin Samsung güzel cihazlar üretiyor fakat pahalı da olsa alabildiğim-iz.yazilim destek fiyasko .pişman olmadım değil hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını sürekli a.dan z ye yeni telefon çeşitli liliginde boğulmuş 100 lerce model varlığından sa az ve öz olsa kullanıcılarından beklentilerine özen gösterilse.....tarih yalanlarıyla uğraşmadan.
0 Likes
Onthatday
Active Level 5
Galaxy A
Haklısın hatta şöyle bisey de var ki samsung 3 yıl boyunca ana güncelleme ve 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak cihazlar listesine A71ide koymuştu evet eyvallah ama biz o güncellemeyi android 12 beta tanitildiktan bile sonra alıyorsak yani çokta bi anlamo kalmıyor ki
0 Likes
mhmmd-altan
Active Level 7
Galaxy A
Gelmedi mi a71 e güncelleme
gueatgl
Beginner Level 2
Galaxy A

A71 ve A31 güncelleme hakkında kesin tarih istiyorum. Tarihler sürekli güncellenip duruyor. 

0 Likes
Diyor
Active Level 8
Galaxy A
Malesef kimse kesin bir tarih veremez samsung bile kesin bir tarih vermiyor
0 Likes
justXlook
Active Level 4
Galaxy A
Alt segmentlere geldi  buna niye gelmiyor ya ilk buna gelmesi lazım  REZALET!!!
0 Likes
ALEMCI
Active Level 3
Galaxy A
Samsung a 71 Android 11 gelen oldumu arkadaslar bilginiz varmi birde en son guvenlik yamasini nezan aldi yazarsaniz sevinirim simdiden tsk ederim 
0 Likes