cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Güncelleme Müşteri hizmetleri

(Topic created on: 04-16-2021 09:09 AM)
816 Views
Onthatday
Active Level 5
Options
Galaxy A

Gençler biliyorum ki hepimiz one ui 3.1 güncellemesini gelmemesi yüzünden mağduruz Bende bunun üzerine şikayet ilettim ve gelen cevapla tatmin olmamış olsam da sizle paylaşmak istedim biz burda bir grubuz sonuçta kolay gelsin.

///////////////////////////////////////////////////////////////
"Samsung Members Uygulaması aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz durum için yazılım güncellemesi hazırlıkları devam etmektedir. Cihaz modelleri ve güncelleme tarihlerini http://www.guncelmiyiz.com/ adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Yapılacak olan test işlemlerine bağlı olarak bu belirtilen tarihte değişiklikler yaşanabilir. Tüm soru ve destek talepleriniz için sizlere yine yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili olarak Samsung Yetkili Servis Merkezini ziyaret etmeniz mi gerekiyor? Randevusuz, hızlı ve kaliteli hizmet ayrıcalığını Samsung Akıllı Servislerde yaşayın. https://www.samsung.com/tr/support/ akilli-servis/09:05 < Soru sor www.guncelmiyiz.com: Mobil cihazınızdan daha yüksek performans almak için cihazınızı en güncel yazılım ile kullanmanızı öneririz. Ayrıca cihazınızın güncel yazılımını öğrenmek ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için www.guncelmiyiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Samsung Electronics Türkiye Müşteri Hizmetleri Samsung Members Ekibi SAMSUNG Hızlı ve güvenli servis deneyimi: Samsung Moto Kurye! Akıllı telefon ve tabletinizi istediğiniz yerden alıp, onarımı sonrası yine size getirelim!" O Samsung 444 7711 Çağrı Merkezi: Erkut Puanınız Tekrar sor"
18 Comments
Kadir1171
Active Level 5
Galaxy A
Günaydın
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Galaxy A
Neden ertelendi bilmiyorum ama tarihi bu kadar yakın verdilerse kesin gelecek demektir.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Küçük bir sorunla karşılastılar ve bu sorun kolay çözülecegi için yakın tarih verdiler.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Android 10 güncellemesi S9 plusa 31 Kasım 31 Aralik tarihleri arasinda alacakken şubat ortasinda verdiler.
Siz sükredin yine ay içinde gelecek.
Onthatday
Active Level 5
Galaxy A
Oo sizin iş Baya batmış hocam
smtaydn
Active Level 1
Galaxy A
Noldu bu sefer onboş mort-onboş noson arasında gelecektir diyememişler.
Onthatday
Active Level 5
Galaxy A
SOSIWHWHHWHWHEHSHSHSHSHSWHWJWHWG AYNEN
0 Likes
Onthatday
Active Level 5
Galaxy A
Ya zaten yaptıkları da iş yani küçük bir sorunla karşılanmıştır da öyle de böyle de sanki komple bastan yazican yani al A70tekini ctrl c ctrl v adi da A71 yap
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Galaxy A
O işler o kadar kolay olmuyor. Aynen söylediğiniz gibi çeşitli testler yaparak kodları sıfırdan yazıyorlar. İşleri kolay değil. Küçümsemeniz yanlış olmuş.
0 Likes