cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Güncelleme Ertelenmesi

(Topic created on: 04-15-2021 07:40 PM)
109 Views
onuraydin
Active Level 4
Options
Galaxy A

image

Mükemmel ya cidden kaç aydır bekliyoruz yine bir erteleme söz konusu tebrikler size bir daha da Samsung'tan telefon falan almam bu ne 
87 Comments
Azmi13519
Active Level 3
Galaxy A
Hiç yok
0 Likes
sefa4433
Active Level 4
Galaxy A
Ya gerçekten A serisinde çoğu tlfon güncelleme almasına rağmen A71 hala güncelleme almadı pişman oldum samsung aldığıma tlfonu biraz daha kullanıp Iphone geçiçem yazıklar olsun SAMSUNG
sefa4433
Active Level 4
Galaxy A
Pısman oldum A71 aldığıma keşke iphone alsaydım
Azmi13519
Active Level 3
Galaxy A
Bende
0 Likes
ilhanagent
Active Level 6
Galaxy A
Git gide Samsung'un A31&A71'e garezi olduğunu düsünmeye başlıyorum...
UserEdited41
Active Level 6
Galaxy A
Yazıklar olsun almaz olaydım
Bassern
Active Level 4
Galaxy A

Şuç A71 in değil samsung unda degil akıl mantık isi degil m serisi aldı a serisindeki düsuk donanımli cihazlar aldı ama orta sınifın en üst seviye telefonu almadi verilen tariftede almadi birde 1 hafta ertelemisler helal olsun koreye yazın arkadaslar bir daha samsung almam suc samsung un degil samsung Türkiye nin 

Pankek
Active Level 7
Galaxy A
A50'ye şak diye güncelleme veren Samsung Türkiye A71'e birçok sorunu olmasına rağmen 5 aydır hiçbir güncelleme vermedi. Bunlar yetmezmiş gibi bir de Android 11 One UI 3.1 güncellemesini zamanında vermeyip 1 hafta erteledi. Bravo ya şaka gibi yazıklar olsun bir işi doğru düzgün yapamıyorsunuz. 
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

A50 Ye hızlı güncelleme vermelerin sebebi aylık güncelleme programında bulunduğu için eğer verilmeseydi çok aksama olacaktı bu sebepten direk 1 hafta içinde yayınlandı

A71 İçin güncellemede sorun yok ama başka ülkelerde mart ayı yada Nisan ayı yaması çıktı ve onuda türkiyede direk yayınlanamak için bekliyor olabilir yada kardeşim sebepsiz yere bekletiliyor olabilir
Bassern
Active Level 4
Galaxy A

Cıkıp aciklama yapsın ozaman ne diye bizi bosuna bekletiyorlar soylesin yetkililer