cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Android 11 den sonra batarya çabuk bitiyor

(Topic created on: 05-04-2021 02:26 AM)
106 Views
Wallveins
Active Level 6
Options
Galaxy A

Ne yaparsak yapalım,kimseyi tatmij etmedi uygulama sessize almalar tamamen susturmalar,arka plan siyah yaptım, çoğu şeyi kıstım bildirim filan ,ekranı canlı dan doğala çektim en son, güç tasarruf modun da kullanmama rağmen ,güncelleme muhtemelen problem yarattı,gece artık 2 3 diş düşüyor ,önce den 10,15 di oraya kadar çözdük ama gün içerisin de normal stabil şekilde takılmama rağmen pildeki azalma normal değil,daha telefonu alalı 1 hafta oldu.

13 Comments
furkancoskun
Active Level 7
Galaxy A
Evet 20 de takacam tekrar
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Dediğim gibi yaptığın sürece süren sabit alırsın bir süre sonra zaten alışkanlık haline geliyor telefon da artık günlük kullanımını öğreniyor
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Knk bana hangi uygulamaların ne kadar kullanıyor göndersene bakayım
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Valeinsia,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​