cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 60 fps video

(Topic created on: 06-05-2022 10:03 PM)
258 Views
İbrahimm1
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsung yetkilileri ne sesleniyorum lütfen android 13 güncellemesinde 60 fps videoyu A71 e gönderin lütfen telefon parasına göre dediğim özellik yok lütfen bunu ilgili birimlere iletin arkadaşlar sizde yazı yazarak bunu belirtelimki birdahaki güncelleme de getirsinler 

9 Comments
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Konsept geriği vermiyorlar maalesef A50 ye de 4k video desteği vermediler bilerek kısıtlanıyor

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Galaxy-A50-4k-video-çekememe/td-p/3356576

Yani A71 de muhtemelen 60 fps video çekim özelliğini almaz ,inşallah alırsınız biz alamadık siz alın
İbrahimm1
Active Level 4
Galaxy A
Knk inşallah da bizde 4k video var 4k video var da 60 fps video niye yok çok saçma a71 gibi bi cihazda her özellik varken bunun gibi samsung un kolayca yapabileceği bir işken göndermemeleri çok saçma
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Evet öyle ama şunu samsung a anlatamıyoruz saçmalık işte
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
İnşallah gelir diyeyim kardeşim ama ben A50 için çok uğraştım ama nafile kardeşim Maalesef şu yazılım konsept gereği diye bir şey var lanet olsun 🤗😃😃
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Verirse yeni modellere ilgi olmaz :) strateji
budchirp
Active Level 7
Galaxy A
A70 android 13 alıyor mu?
0 Likes
Mervenur23
Active Level 3
Galaxy A
A70 Android 12 almıyor 13 nasıl alsın. 11 ile bitirdi güncellemeyi a70
0 Likes
Galaxy A
Aynen + A71 ile A51'e de verilsin A70'te var ama A51 ve A71 A70'ten daha üstün oldukları halde 60 fps'e sahip değiller.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba İbrahimm1,

Galaxy A71 model cihazımızın Android 13 güncellemesi alıp almayacağı ya da belirttiğiniz özelliğin geleceğine dair resmi bilgi mevcut değildir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes