cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 şebeke

(Topic created on: 04-19-2021 11:39 PM)
265 Views
albayrkhakan
Active Level 5
Options
Galaxy A
Merhabalar uzun zaman sonra ilk defa bugün şebekeyle alakalı problem yaşadım, hattım vodafone müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir sorun göremediler telefonunuzla alakalı olabilir dediler, sorun ise şebeke 2 çubuk gösteriyor ama ne düzgün İnternet sitelerine giriyorum nede oyun oynayabiliyorum, dün ve önceki günler ben pubg de 60 ms alırken bugün 300den aşağı düşmedi,vodafone müşteri hizmetleri sorun yok dedi, ben de telefonu sıfırladım komple, ama yine ayni problem devam etmekte, sizce sorun nedir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba albayrkhakan,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
11 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Başka Sim bağlayın eğer ondan farklıysa baz istasyonunda sorun vardır ms artması kanalı trafiğinin artmasından kaynaklı bir durum
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
başka hat taktım yine hız düşük, benim hattımı başka telefona taktığımda da yine düşük anlam veremedim.
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
anlam veremedim ne oyun oynayabiliyorum nede doğru düzgün WhatsApp üzerinden mesaj geliyor, ne de herhangi bir İnternet sitesine girebiliyorum.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Başka VODOFONE cihazında çevrende o bölgede kullananlarda var mı eğer varsa operatör sorunu yoksa cihaz sorun vardır ama bende böyle bir sorun yok memnunum. A71 andorid 11 Türk Telekom hat çekmiyor diyorlar gayet te çekiyor j7 pro vardı VODOFONE du ondada saçmalıyor du 4 çekerken 2 iniyor aridinda komple gidiyor gelene kadar kendine 1.5 dk geçiyor du
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
hattımı başka telefona taktım yine aynı durum oldu, başka telefonda ki hattı kendi telefonuma taktım yine hız aynı, pek anlam veremedim, hattan mi telefondan mı
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Taktığın hat nedir operatör
0 Likes
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
vodafone
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Her iki hat VODOFONE hata sorun var ozaman mümkünse farklı bir operatör hatini tak eğer sorun devam etmesine kesin hata sorun var dır
0 Likes
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
yarın deniyecem farklı bir hatla teşekkür ederim.