cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 şarj sorunu

(Topic created on: 06-03-2021 03:43 PM)
109 Views
computen
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar, gece telefonu bırakıyorum hatta uçak moduna alıyorum ona rağmen %15 şarj yiyor. Telefonu şarjdan çıkaralı 1 saat oldu ve şuan %94 olması gerekirken %89 şarjı. Daha yeni fabrika ayarı yaptım ne olmuş olabilir ki?

3 Comments
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Yazılımsal bir sorum var bende de aynı şekilde :( uygulamaları derin uyku moduna alın. Kullanmadığınız herşeyi silin. silinmeyenleri devre dışı bırakın. Ayarlar > uygulamalar > sağ üst üç noktadan izin yöneticisine girip uyfulamalarin konum vesaire izinlerini kaldırın. Bunları yapınca kesin çözüm olmayacak ama bi tık **bleep** edecek . Malesef neredeyse bütün A71 kullananlarda var bu sorun. Bol boö hata raporu gönderin belki işlerine gelip düzeltelim derler de kurtuluruz.
computen
Active Level 2
Galaxy A
:((( O kadar her şeyi düzenlemiştim oysa ki. Neyse raporu göndereyim bari teşekkürler
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba computen,

Pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak, cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

Durumun devamı halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes