cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 şarj sıkıntısı

(Topic created on: 10-29-2021 06:12 PM)
106 Views
yusufbkr
Active Level 7
Options
Galaxy A

Bazen şarja taktığımda tel şarj olmuyor telefonu tekrar başlatmam  gerekiyor bu sorun neyden kaynaklanıyor daha teli alalı 1 sene olmadı böyle hatalar veriyor tam bi rezalet satıp iphone alacam böyle hataları çoğalırsa 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Büyük ihtimalle adaptörün yada sarj kablondan birisi orjinal değil. Orjinal ürünleri kullanmanızı öneririm. Eğer ürünleriniz orjinal ise, sarj giriş yerinden dolayı problem yaşıyor olabilirsiniz. siz yinede farklı sarj cihazıyla denemenizi öneririm.  Servise götürmek istemiyorsanız hata raporu gönderebilirsiniz. 

View solution in context

0 Likes
4 Comments
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
ŞARJ KARTINDAN KAYNAKLANIYOR SERVİSE GÖNDERİN ŞARJ PORTU ŞARJ KARTI DEĞİŞMESİ GEREKLİ AYNISINI A70'DE YAŞADIM
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy A
Hocam yeni cihazın parçasını değiştirmek istemiyorum ama sorun devam ederse gondereceğim
0 Likes
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Büyük ihtimalle adaptörün yada sarj kablondan birisi orjinal değil. Orjinal ürünleri kullanmanızı öneririm. Eğer ürünleriniz orjinal ise, sarj giriş yerinden dolayı problem yaşıyor olabilirsiniz. siz yinede farklı sarj cihazıyla denemenizi öneririm.  Servise götürmek istemiyorsanız hata raporu gönderebilirsiniz. 

0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy A
Şarj aleti ve kablosu orijinal kutudan çıkan başka xiaomi şarj aleti de denedim o da etmedi hata raporu göndereceğim
0 Likes