cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 şarj problemi

(Topic created on: 06-16-2021 12:43 AM)
210 Views
ChefMustafa
Active Level 3
Options
Galaxy A

Ben bu telefondan önce 5 sene mate 10 lite kullandım.Yaklaşık 1 ay önce a 71 aldim hiç bir şey yapmadığım halde deli gibi şarj tüketiyor telefon, hele oyuna girince aman allahim eriyor o kadar pişmanım ki 500 TL daha verip A52 almadığıma sizde de aynı problem var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mustafa1452,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy A
Güç tasarrufu modunu açtığımızda oyunlarda donma ve kasma problemi yaşıyorum dediğin gün içinde olabilir ama oda kimisi telefona zararlı diyor diğeri birsey olmaz diyor
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Baştaki 3 link Samsung tarafından önerilen konu
0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
A52 candır. :(
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Aynı sorun herkeste var . Bazıları kabulleniyor bazısı kabullenemiyor. Benimde aynı . Servis bakmıyor notmal diyip geri gönderiyor. müşteri hizmetleri % 12 boşta şarj kaybına normal diyor. Yani baş belası bi sorun. A52 almamakla çok büyük hata etmişşin. Şimdi A71e gelirsek kullanmadığın bütün herşeyi sil . silinmeyenleri devre dışı bırak. Son olarakda telefonun izin kontrollerini sağla. Bunu ayarlar > uygulamalar > sağ üst üç noktadaki izin yöneticisine girerek uygulamaların izinlerini kaldır kullanmadıklarından. özellikle konumla ilgili olan google felan hepsini kaldır izinlerini. Aramıza hoşgeldin. allah kurtarsın :(
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mustafa1452,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes