cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Şarj sorunu

(Topic created on: 07-06-2021 11:52 PM)
313 Views
yigitaly
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba,

Telefonum bu akşam şarja taktığımda şarj olmadığını gördüm. Şarj aleti farklı telefonlari şarj ediyor önce onu denedim. Sorunum telefonda.

Powerbank üzerinden şarj etmeyi denedim tuhaf bir şekilde şarj oluyor ama şarj aleti üzerinden şarj almıyor. Nedeni ne olabilir? 
14 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
İnteraktif kontrollerden şarj testi yapın sorun varsa en yakın yetkili servise götürün
0 Likes
yigitaly
Active Level 1
Galaxy A
Yaptim herhangi bir soruna rastlayamadı. Farkli şarj aletleri de deniyorum yine şarj olmuyor. Ama pc ve powerbank üzerinden nedense şarj oluyor
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Geliştirici seçeneklerden USB yapılandırmasını telefonu şarj ediyor seçin
0 Likes
yigitaly
Active Level 1
Galaxy A
Yine düzelmedi
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Şarj girişinde sorun olabilir Tıkanmış ya da şarj soketi arızalanmış olabilir büyük ihtimalle
0 Likes
yigitaly
Active Level 1
Galaxy A
Sokette arıza olsa powerbank üzerinden şarjı neden kabul etsin ki?
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonun içindeki şarj ünitesini kastettim bilmiyorum en iyisi servise göstermen
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Soketi sarz aletini bosuna oynama yazilimsal bisey suprr hirzli sarzda bi sıkinti var bendede etmiyodu gelip gidiyodu olmuyodu eger hizli sarzda edersen 1 saat 25 dkkada doluyosa 2 kusur saatte doldurur ama hic doldurmasindan iyidir ama super hizli sarzda bi tutsrsizlik var guncellemeden sonra oldu ya bi uygulama yapiyor ya da farkli bisey cunku herkeste yok ama olanlar var sebebini inan bende cozemedim servise yollayin diyolarda istanbula gondermek gerekiyo
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Ayni sorun bendede var dostum kablonun bi ucu hizli sarz bi ucu super hizli sarz ediyo yerlerini drgistir surekli farkli dene sıkinti super hizli sarzda ama samsung bizi takmiyor telefonsal bisey