cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 ŞARJ SORUNU

(Topic created on: 09-21-2022 07:58 AM)
225 Views
Nuriii
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonu sarja tskınca çok geç geliyor şarj bildirimi bazen taktiğim halde sarj olmuyor takıp çıkartmamla şarj süresi değişim sağlıyor önceden takar takmaz bildirim gelirdi şimdi iste uzun bi süre bekledikten sinra geliyor veyada hiç şarj etmiyor soketin yönünü degistirdiğimde ise süreside değişiyor baska şarj eletlerinde sorunsuz bir sekilde anında sarj olmaya başlıyor ama onlarda sarj dolum süresi fazla gosteriyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Farklı orjinal samsung şarj aleti ile denemelisin. Eger sorun olmuyorsa şarj aletinde sorun var demektir. Yinede denemek acisindan telefonu yedekleyip sıfirlamani öneririm. Duzelme olmazsa şarj aleti ile birlikte samsung yetkili servisine göstermen gerekir.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Orjinal sarj aletiyle denediğinizde aynı sorunu yaşıyorsanız, sarj giriş yerine sorun olabilir. Sarj giriş yerinin sorunlu olup olmadığını anlamak için servise gitmeniz gerekiyor. Servise gitmeden önce yedekleme ve sıfırlama yaparak cihazı kontrol edebilirsiniz. 

Nuriii
Beginner Level 2
Galaxy A
Başka şarj aletinde sorun yaşamıyorum sarj oluyor
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Farklı orjinal samsung şarj aleti ile denemelisin. Eger sorun olmuyorsa şarj aletinde sorun var demektir. Yinede denemek acisindan telefonu yedekleyip sıfirlamani öneririm. Duzelme olmazsa şarj aleti ile birlikte samsung yetkili servisine göstermen gerekir.
0 Likes
Nuriii
Beginner Level 2
Galaxy A
Başka şarj aletinde sorun olmuyor ama telefonu işim gereği gönderemiyorum imkanım yok yani yenisini alsam ayni sorunu yasarmiyim acaba benim sarj aleti de sorunsuz baska telefonu sarj ediyor ama oda var
0 Likes