cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 Çözülemeyen Yavaş Şarj Sorunh

(Topic created on: 12-21-2021 09:05 PM)
361 Views
TechnoBit
Active Level 8
Options
Galaxy A
Yaklaşık 3 aydır yaşadığım bu sorunu teknik servise defalarca başvurmama rağmen çözemedim(2 kez yazılım yenilemesi yapıldı ve 1 defa şarj soketinij bulunduğu kart modülü değişimi yapıldı) aslında servis çözüme ulaşmak istemiyor iki görüntü arasında kesintisiz 24w orijinal kutu içeriği kablo ve adaptörü ile şarj oldu yaklaşık 1 saat 10 dakika gibi bir sürede doldurabildiği şarj yüzdesi %35-40 civarlarında seyir ediyor 15w adaptörü ve kablo ile şarj ettiğimde bu şarj dolma süresi dahada hızlanıyor tersine işliyor anlayacağınız bu sorunu yaşayan var mı aranızda 
image

image

13 Comments
BayTR
Active Level 1
Galaxy A
Merhabalar aynı sorun bende de vardı. Şarj girişi temiz değilse temizle. Daha sonra Ayarlar》uygulamalar》sağ üstteki üç nokta》sistem uygulamalarını göster》usb settings i bulup üstüne bas》oradan depolamaya bas》daha sonra önce önbelleği daha sonra veriyi sil e bas》sonra hemen yeniden başlat
0 Likes
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için ancak şarj soketin olduğu kısım servis tarafından komple değiştirildi 2 hafta önce bu sorundan dolayı yine durum aynı değişen bir şey olmadı farklı şarj cihazları ile daha hızlı şarj doluyor ancak kutu içeriğinde ki şarj cihazı ile yavas şarj oluyor süper hızlı şarjı desteklenmesine rağmen servis bu şarj aletini teste sokuyor ( herhangi bir bilimsel test değil kabataslak) şarj aleti sorunsuz kanaatine varıyor benim serzinişim bir nevi bundan ötürü
BayTR
Active Level 1
Galaxy A
Kablosu usb 3.0 dimi
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Sıfır olarak aldım cihazı kutu içeriğinden çıkan orijinal kablosu ve adaptörü
BayTR
Active Level 1
Galaxy A
Adaptörü başka bi telefon ile (süper hızlı şarjı destekliyorsa) denesene bi aynı sorun varmı diye
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ' A71 kulanıcısı olarak yaşamış olduğunuz sorunu yaşamadım ama 25Watt orjinal şarj aletini alıp pili değiştirmeniz takdirinde yeniden yazılım atıldığında sorununuz çözülecektir sorununuz genel amacı donananimsal bir sorun yaşadığınız bu sorun members üzerinden hata raporu olarak paylaşmanız gerekmekte dır gerekli departmana aktarılacaktır
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Öncelikle teşekkürler alt cevaplarda verdiğim yanıtlarla çok açık şekilde anlattım göz atmanızı tavsiye ederim
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Pil değişmesi gerek
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Çoğu modelde yavaş şarj sorunu var malesef