iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

A70

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-04-2021 11:58 AM)
depthlie
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A

A70 usb bağlantısını şarj kablosuyla yapabilir miyim? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Recep
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Evet typc kablo uyumlu olur Ayarlar> Yazılım bilgileri> Yapım numarasına Ardarda 6-7 kere tıklayın Geliştirici seçenekler aktifleşecektir daha sonra Ayarlar menüsünün en altında Geliştirici seçenekler yer alacaktır oradan varsayılan USB yapılandırması seçeneği olacak

Çözümü orijinal iletide görüntüle

7 Yorum
Recep
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Evet orjinal Samsung kablo üzerinden gerçekleştirebilirsiniz geliştirici seçeneklerden Varsayılan USB yapılandırması seçeneğinden' de göz atabilirsiniz
depthlie
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
bilgisayara bağlamak istediğim zaman nasıl bir yol izlemem gerekiyor peki yardımcı olur musunuz?
Recep
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Bilgisayara kablo bağlandığında seçenek çıkar genelde otomatik dosya aktarımı olarak çıkar o anda zaten düşük amperle şarj doldurur fakat bir miktar şarjın dolması için dosya aktarmıcaksanız sadece telefon şarj ediyor seçebilirsiniz
depthlie
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
bir de efendim typce girişli kablo olduğu için bilgisayara uyumlu olur mu? ayrıca bahsettiğiniz usb yapılandırması seçeneğini bulamadım. tam olarak nerede acaba?
Çözüm
Recep
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Evet typc kablo uyumlu olur Ayarlar> Yazılım bilgileri> Yapım numarasına Ardarda 6-7 kere tıklayın Geliştirici seçenekler aktifleşecektir daha sonra Ayarlar menüsünün en altında Geliştirici seçenekler yer alacaktır oradan varsayılan USB yapılandırması seçeneği olacak

Çözümü orijinal iletide görüntüle

depthlie
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
tamamdır efendim çok teşekkür ederim
Recep
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Rica ederim
0 Övgü Puanı