cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70

(Topic created on: 05-21-2020 12:57 AM)
351 Views
halilarslan
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar A70 cihazın pubg oynarken wi-fi  bağlanınca  sunucu bağlantı hatasi 214 veriyor aşırı ısınma var donma kasma var sizler dede böyle bir sorun olan varmi hiç bir yerde wi-fi  oyun oynayamiyorum  

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba halilarslan,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

16 Comments
AxWelât
Active Level 1
Galaxy A
bende de aşırı ısınma var da donma kasma pek yok ama wi-fi için soruyorsan daha hiç wi-fi den oynamadım.
halilarslan
Active Level 4
Galaxy A
mobil veride hiç sorun yok wi-fi girince oyundan atiyor
ipek42
Active Level 1
Galaxy A
ben hem vifi de hem mobil veride sorun yaşıyorum bir yazılım guncelleme yaptılar mafettiler
halilarslan
Active Level 4
Galaxy A
ne gibi sorun oluyor oyunda
halilarslan
Active Level 4
Galaxy A
bende bunu yapıyor oyunnicinde ise devam li yeniden yükleniyor atıyor geri giriyorum kit bust dürbün açma yan eğilme zıplama hiçbirşey çalışmıyor
halilarslan
Active Level 4
Galaxy A
oynadığın oyun.nedir bende deneyeyim
ipek42
Active Level 1
Galaxy A
rings of anarchy
halilarslan
Active Level 4
Galaxy A
son guncellemeden sonra oldu daha öncesin böyle sorun yok tu