cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70

(Topic created on: 08-04-2021 11:58 AM)
144 Views
depthlie
Active Level 6
Options
Galaxy A

A70 usb bağlantısını şarj kablosuyla yapabilir miyim? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Evet typc kablo uyumlu olur Ayarlar> Yazılım bilgileri> Yapım numarasına Ardarda 6-7 kere tıklayın Geliştirici seçenekler aktifleşecektir daha sonra Ayarlar menüsünün en altında Geliştirici seçenekler yer alacaktır oradan varsayılan USB yapılandırması seçeneği olacak

View solution in context

7 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Evet orjinal Samsung kablo üzerinden gerçekleştirebilirsiniz geliştirici seçeneklerden Varsayılan USB yapılandırması seçeneğinden' de göz atabilirsiniz
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
bilgisayara bağlamak istediğim zaman nasıl bir yol izlemem gerekiyor peki yardımcı olur musunuz?
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bilgisayara kablo bağlandığında seçenek çıkar genelde otomatik dosya aktarımı olarak çıkar o anda zaten düşük amperle şarj doldurur fakat bir miktar şarjın dolması için dosya aktarmıcaksanız sadece telefon şarj ediyor seçebilirsiniz
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
bir de efendim typce girişli kablo olduğu için bilgisayara uyumlu olur mu? ayrıca bahsettiğiniz usb yapılandırması seçeneğini bulamadım. tam olarak nerede acaba?
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Evet typc kablo uyumlu olur Ayarlar> Yazılım bilgileri> Yapım numarasına Ardarda 6-7 kere tıklayın Geliştirici seçenekler aktifleşecektir daha sonra Ayarlar menüsünün en altında Geliştirici seçenekler yer alacaktır oradan varsayılan USB yapılandırması seçeneği olacak
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
tamamdır efendim çok teşekkür ederim
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim
0 Likes