cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 testleri bitmiş olabilir

(Topic created on: 03-09-2021 02:13 PM)
366 Views
Ercangündoğdu
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar A70 için checkfirm uygulamasına baktığımda en son ayın 5 inde test edilmiş ve aradan 3 gün geçti test edilmiyor bitmiş olabilir mi?

17 Comments
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
bitmiş olma ihtimali yüksek çünkü bir çok cihaz için yayınlandı o yüzden bu hafta içinde yayınlanma ihtimali var
Galaxy A
aynen öyle inşallah ama A71 ve A70 orta üst segment cihazların sona kalmasi der susarım samsung yine **bleep** yaratıyor
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Umarım güzel ve hatasız bir güncelleme olur.
Galaxy A
inşallah öyle olur şuana kadar ne yaptılarsa android 9 un yerini tutamadı bu guncellemenin tutması ümidi ile 👌
membersai
Active Level 6
Galaxy A
Hazırlıkları bitirmek için aylar bekletirler. Bittikten sonra ise bu kez sebepsiz yere haftalar bekletirler ve sonunda, her markadan ve cihazdan sonra yayımlarlar. Bunu dile getirdiğin vakit ise eleştirilirsin.
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Dostum Samsung'un uyguladığı politika böyle en son güncellemeyi alan ülkelerden biri bizim ülkemiz yapacak bir şey yok eğer düzgün ve hızlı güncelleme almak istiyorsan xiaomi Apple modellere geçiş yapman gerek
Galaxy A
kardeşim sorun en son bizim ülkeye gelmesi değil samsung şirketinin yaptığı saçmalık düşük modellere ilk önce gönderiyor yüksek modellere en son bir çok düşük model güncelleme dağıtımında o zaman ne anladim ben bu orta üst segmentten doğru değil mi ?
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Ben size hak vermiyor değilim sizi de suçlamıyorum fakat elden bu gelir belki geç göndermesinin sebebi kontrollerden geçmesidir bilemeyiz ki düşük modeldeki cihazlarda sorun yaratmazken belki üst modellerde bir sıkıntı çıktı bunları da düşünmek gerek.
Galaxy A
olabilir bu söylediklerin mantıklı fakat samsung şirketinin kendini daha çok geliştirmesi lazim bir Apple olabilmek için çaba sarfetmesi gerek