cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 telefonumda Android 10 güncelleme sonrası kamerada ses senkronizasyon sorunu

(Topic created on: 05-17-2020 09:49 PM)
245 Views
borisbecker
Active Level 1
Options
Galaxy A

A70 telefonumda Android 10 güncellemesi yaptım. Arka kamerayla cekim yaptığımda, sesle görüntü arasinda senkron kayması var. Dudak hareketleriyle ses senkron değil. Ön kamerada boyle bir sorun yok sadece arka kameralarda. Slow motion ya da derinlik deneyince yine aynı 

3 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
ayarlar uygulma kamera depolama veriyi sile basın
Belki işe yarar
borisbecker
Active Level 1
Galaxy A
malesef düzelmedi
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba borisbecker,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz.

Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD