cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 ses sorunu

(Topic created on: 04-14-2020 01:23 PM)
416 Views
özgürkoç
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar marhaba galaxy A70 kullanıcısıyım son gelen guncellemede aramalarda yani gorusmelerde hoporleri acmama rağmen sesi disari veriyor gorusme sirasinda hoporleri kapatip tekrar actigimda ahizeye geliyor neden telefonu cevapladigimda sesi basta dışarı  veriyor bir bilginiz varmı...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba şefözgür,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

1 Comment
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba şefözgür,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD