cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 rehber donma sorunu

(Topic created on: 01-09-2021 04:12 PM)
196 Views
MSerdar
Beginner Level 5
Options
Galaxy A

A70 kullanıcısıyım. Son güncelleme sonrası telefon rehberimde kişileri aratırken rehber donuyor ve en başa dönüyor. Sorun ile ilgili müşteri hizmetlerini aradım. Önce program ayarlarını sıfırladılar sonra telefonum formatlandı ancak sorun düzelmedi. Hata raporları ve hata videosu gönderdim ancak bir çözüm olmadı. En son servise verdim. Yazılımı yeniden yükledik dediler ancak sorun yine çözülmedi. Sonuç; servis şöyle dedi, güncelleme sonrası hata olduğu için serviste sorun giderilemiyor. Yeni bir güncelleme yayınlanacak ve hata ancak bu şekilde düzeltilecek dediler. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiyemdir, boş yere telefonunuzu formatlatıp durmayın, bir yığın eziyet, google kişileri indirin öyle rehberi kullanabiliyorsunuz. Sorunum düzelmesi için beklemekten başka çare görünmüyor. Soruna gelince; ya hata giderilemiyor ya da Samsung A70 kyllanıcılarını pek de umursamıyor, görünen malesef bu...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MSerdar,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için sorunun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
fawdsh
Beginner Level 3
Galaxy A
gdtf
ARDAEFEGRP38
Active Level 6
Galaxy A
kankacım sen o gelicek güncellemeyi de yap sonrakini yapma ama çünkü her güncellemenin artısı 3 tane ise eksisi 6 oluyor ben 2020 deb beri güncellemiyorum şuan iyi ama keşke bileydimde önceden hiç güncellemeyeydim
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MSerdar,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için sorunun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes