cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 müzik sorunu

(Topic created on: 10-20-2020 11:18 AM)
116 Views
Admirals
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

müziği youtube dan dinliyorum,  kulaklıkla veya arabaya bağlanarak, her nasıl müzik dinlersem dinleyeyim kablolu veya kablosuz bağlantılar kendi kendine takılıyor, çekmiyormuş gibi devam ediyor veya tamamen kapanıyor. bu sorunu yaşayan var mı aranızda ben kafayı yemek üzereyim :) #müzik #a70 #yardım 

5 Comments
Admirals
Beginner Level 4
Galaxy A
ayrıca bir farklı sorum daha olacak, wp veya sms ile gelen mesajları herhangi bir uygulama açıkken yuvarlak kutucuk içinde yazan kişinin profil resmi ile ekrana bir kutucuk çıkıyor facebook messenger gibi, onu kapatmayı bulamadım ayarlardan, ekranda çıkmasını istemiyorum
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
ayarlar >gelişmiş özellikler>açılır pencere görünümü
Admirals
Beginner Level 4
Galaxy A
çok teşekkür ederim
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
rica ederim ne demek
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Admirals,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm.

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için mevcut güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD