cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 kamera sorunu

(Topic created on: 04-08-2020 06:51 PM)
214 Views
sleeze
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bugün android 10 güncellemesini indirdim fakat ön kamera da **bleep** edilir şekilde kalite düşüşü yaşıyor. Kardeşimle aynı telefonu kullanıyoruz kendisi güncellemeyi daha indirmedi. Kameraları karşılaştırdığımız zaman onun kamerası çok daha iyi. Aynı sorunu yaşayan var mı ya da yardım edebilecek?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sleeze,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
husokoc6
Active Level 1
Galaxy A

kamera değil de andorid 10 cok agır geldi cihaza sıfırladım düzelmedi kasıyor fps düsüsleri oluyor

sleeze
Active Level 3
Galaxy A
Yabancı forumlarda performansı düşüsü ya da pil sorunu var diyorlar ama şimdilik öyle bir sorun yaşamadım cihaz stabil olarak çalışıyor. Umarım çözümünü bulursun.
0 Likes
erkannnn
Active Level 5
Galaxy A
kanka benimde a70 ön kamera 21 megapiksel e düşmüş ve arka kamerada yakınlaştırma olmuyor güncelleme gelir kesin düzelir
sleeze
Active Level 3
Galaxy A
Umarım getirirler ya. Çok sinir bozucu kalite baya bir düşmüş. Bir de Snapchat de daha yakından çekiyor kamera eskiden böyle değildi uğraş ama yapamadım bir türlü. Sende de böyle bir sorun oldu mu?
0 Likes
erkannnn
Active Level 5
Galaxy A
yok kanka normal diğer yerlerde telefonu sıfırla falan dediler düzelir dediler ama yapmak istemiyorum o kadar uygulama var %90 güncelleme gelir sen telefonu sifirlayabilirsen sırıtmasana düzelicek mi benim bir sürü bilgi var 😂
0 Likes
sleeze
Active Level 3
Galaxy A
Şuan sıfırlamayı düşünmüyorum bir sürü fotoğraflarım uygulamalarım yedekleri var onları tekrar yedeklemek baya uğraştırır. 😅😅 Ama düzelmezse en son çare sıfırlarım.
0 Likes
OkimOlaki
Beginner Level 2
Galaxy A
kamere sorunu bende de var
sleeze
Active Level 3
Galaxy A
Çok sinir bozucu değil mi sence de? Sanki bilerek düşürmüşler yeni cihaz alalım diye.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sleeze,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes