cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 güvenlik sorunu 😂

(Topic created on: 06-14-2020 11:50 PM)
191 Views
melihakiin07
Active Level 8
Options
Galaxy A

Bu telefona parmak okutabilene helal olsun(3 kere atadım aynı parmaği) Yüzüde artık arada teklemeye basladı.Bi telefon bu kadar okuyamaz ancak..Çözüm bulan var mı parmaği tersten falan okutsak😂

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melihakiin07,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members > Yardım alın > İnteraktif kontroller > Parmak izleri bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Rumeysa
Active Level 4
Galaxy A
4 5 kez silip bastan okuttum , yavaş yavaş suan gayet hizli çalışıyor
0 Likes
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy A
Denicem yine ya cidden okumuyor.Aksam da yüz tanıma okumuyor sifre yazmaktan bezdim
0 Likes
Rumeysa
Active Level 4
Galaxy A
umarim olur biliyorum cidden sinir bozucu bir durum
0 Likes
Aprelax
Active Level 5
Galaxy A
Bende ilk zamanlar çok sıkıntı yaşadım ama şuan gayet iyi durumda. Aynı parmak iki kere kaydettim stabil güzel çalışıyor nadir zorluyor
0 Likes
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy A
bende 1 calışşa 5 çalışmıyor.2 parmak okuttum bende
0 Likes
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy A
Arkadaşlar 3 ayrı parmak okutun 1 ini algılamazsa 1 ini algılıyor 😂 Şu **bleep** bu başarılı sonra yine çalışmazsa bilmiyom
0 Likes
erkannnn
Active Level 5
Galaxy A
Bende sorunsuz çok hızlı çalışıyor valla senin parmakta sorun var :ddd
0 Likes
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

bende sorun yok, bir konu **bleep** ettim  sizede belirteyim havalar ısındı elimiz parmaklarımız terliyor ve bu durumda bazen okuyamıyo siliyorum düzeliyor. 

0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melihakiin07,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members > Yardım alın > İnteraktif kontroller > Parmak izleri bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes