cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 güncellemesi

(Topic created on: 11-20-2022 08:25 AM)
58 Views
ALİ061
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Sayın samsung yetkilileri, A70 telefon 2019 yılında çıktı lakin hiçbir yeni sürüm güncelleme gelmiyor! Android 11 güncellemeye hapsedildi. Siz apple firmasından daha vijdansız çıktınız. Bundan sonraki tercihlerimizde Samsung marka her üründen uzak duracağım. Bu yapılan terbiyesizliğe tepkimi böyle vereceğim.  Ben ve ailem artık Samsung herhangi bir marka ürün almayacaktır. 

5 Comments
reçel
Active Level 5
Galaxy A
Android 9 ile çıktı 11 e kadar aldı. Samsungun 2018 ve 2019'un başlarındaki politikası 2 güncellemeydi. Araştırabilirdiniz. Ayrıca samsung değil, tüm android marka telefonların politikası şuan için genelde 3 büyük güncelleme. samsung s21 ve s22 için 4 e çıkardı bu çıtayı çünkü 2021 den sonra çıkacak olan cihazlar için böyle karar verdi. Evet haklısınız Iphone gibi değil iphone'un emin değilim ama 5 ya da 6 güncelleme sözü var ve kesin getiriyor. Fakat bu keskin konuşmaları sadece Samsung için değil, tüm android cihazlar için yapmanız gerek çünkü hepsinin izlediği politika bu. Ve ayrıca ülkemizde Apple ürünleri almak... şuan çok zor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İphone kullanımı çok zor
reçel
Active Level 5
Galaxy A
haklısınız Vedat bey uzun bir alışma süreci var.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben önceden iphone 12 pro max isterdim
Berk99
Active Level 8
Galaxy A
A70 ile iphone cihazlarini karşılaştırmak doğru değil, baya bir fiyat farkı var.