iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A70 güncelleme sonrası pil sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-05-2022 09:52 PM)
tezim
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Güncelleme geldi yükledim telefonun bataryası 4 saat dayanmıyor artık

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba tezim,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

7 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba. Verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlama nızı öneriyorum cihazı sıfırlama işlemi sayesinde yazılımsal hatalar çözülebiliyor.
tezim
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Çok fazla veri var telefonumda tesekkur ederim Ahmet Bey
ssadecefatih
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Ne güncellemesi
tezim
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Android 11
Seçenekler
Galaxy A
1 sene olmadımı geleli ?
MBÖ
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
Biraz zaman geçsin android alışsın sonra düzelir inşAllah😃😅
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba tezim,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD