cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 güncelleme sonrası görüntülü arama kayboldu

(Topic created on: 04-23-2021 05:55 PM)
4103 Views
ftmyzr
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a70 telefonum yeni güncellemeden sonra mahvoldu

0görüntüleme
 13 dakika önce

Samsung A70 telefonuma son güncelleme geldikten sonra Samsung Telefon tercih sebebim olan görüntülü görüşme yapamıyorum ayrıca karşı tarafta beni görüntü arayamıyor. Müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen sorunum çözülmedi cihazımı defalarca sıfırladım sorun düzelmedi Temel özellikleri kullanılmaz hale getiren bu kadar kötü bir güncelleştirme olamaz. Kesinlikle yeni güncellemeyi yapmayın telefonunuzu mahvediyor. Müşteri hizmetleri Sorununuzu çözemiyor ve sizi telefonunuzu teknik servise yönlendiriyor. Sapa sağlam telefonum güncelleme sonrası mahvoldu

31 Comments
ftmyzr
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ftmyzr,

İşlem için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

·         Android 11 sürümüne sahip cihazlarda görüntülü görüşme yapılabilmesi için VoLTE seçeneğinin etkin olması gerekir. VoLTE seçeneği etkin değilse Görüntülü Arama simgesi yer almamaktadır.

·         Cihaz, VoLTE şebekesine bağlı değilse görüntülü görüşme yapılamaz. Görüntülü arama simgesinin etkin olması için cihazın aktif olarak VoLTE bağlantısının olması gerekmektedir.

·         Telefon-Sağ üst köşedeki üç nokta-  Görüntülü arama seçeneği- Her zaman sor ve Varsayılan Telefon uygulaması seçerek kontrol edebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kontrollere ek olarak lütfen aşağıdaki kontrolleri sağlayın.

Arama kısıtlama/Yönlendirme durumunun kontrol edilmesi.

1.        Telefon > Ayarlar > Numaraları engelle

1.        Telefon > Ayarlar > Diğer ayarlar > Arama yönlendirme > Görüntülü aramalar

1.        Telefon > Ayarlar > Diğer ayarlar > Giden aramayı engelleme > Görüntülü aramalar

1.        Operatöre ait uygulamadan, hat durumunun kontrol ediniz. (Örneğin Turkcell için; Digital Operator > Yardım > Mobil Arama Bağlantı Kontrolü)

1.        Ayarlar  > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla > Fabirka ayarlarına dön işlemini de deneyebilirsiniz.

Tüm kontrollere rağmen sorunun devam etmesi halinde, sim kart profilinin kontrolü/sıfırlanması için lütfen hizmet aldığınız operatöre danışınız.

Teşekkürler.
MOD