cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 güncelleme sonrası görüntülü arama kayboldu

(Topic created on: 04-23-2021 04:32 PM)
273 Views
ftmyzr
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a70 telefonum yeni güncellemeden sonra mahvoldu

0görüntüleme
 13 dakika önce

Samsung A70 telefonuma son güncelleme geldikten sonra Samsung Telefon tercih sebebim olan görüntülü görüşme yapamıyorum ayrıca karşı tarafta beni görüntü arayamıyor. Müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen sorunum çözülmedi cihazımı defalarca sıfırladım sorun düzelmedi Temel özellikleri kullanılmaz hale getiren bu kadar kötü bir güncelleştirme olamaz. Kesinlikle yeni güncellemeyi yapmayın telefonunuzu mahvediyor. Müşteri hizmetleri Sorununuzu çözemiyor ve sizi telefonunuzu teknik servise yönlendiriyor. Sapa sağlam telefonum güncelleme sonrası mahvoldu

ftmyzr
Active Level 1
Galaxy A
Ben o dediğini defalarca yaptım 4 gündür uğraşmaktayım ensonunda vazgeçtim yeni güncellemeyi bekliyorum artık öncesinde şebeke üzerinden İnternetsiz kapalı olsa dahi görüntülü görüşme yapabiliyorduk ne oldu ise güncellemeden sonra bozuldu ayarı herhalde şebekelerimizde güncelleme yapmadı.

Screenshot_20210423-142129_Call settings.jpg

Galaxy A
Kardeşim ayarlardan volte açık olsa dahi olmuyor yukarida belirttim hat ayarlarının güncellemesi lazım bu yüzden de müşteri hizmetlerini arayıp hat ayarlarimin güncellenmesi talebinde bulunuyorum diyip halledebilirsiniz kesin çözüm bu bende böyle yaptım ayni sorunla karşılaştığım için tecrübeliyim bunu yapın düzelir
ftmyzr
Active Level 1
Galaxy A
Az önce hat ayarlarını da güncelledim yine düzelmedi
ftmyzr
Active Level 1
Galaxy A
Volteyi şebeke üzerinden de açtırttım. Turkcell kullanıyorum HD ses volte diye geçiyor bizim hatta müşteri temsilcilerinden zaten benim hattında aktiftir ama ben tekrardan güncellemelerini istedim sonra cihazdan volte yi aktif hale getirip telefonumu kapattım 1 dk dan daha uzun süre bekledim açtım ama sorun yine aynı Google duo yu kullanınca sıkıntı yok ama şebekeden görüntülü aramada sıkıntı var yapacak birşey yok yeni güncellemeyi bu problemi düzeltmesini bekliyoruz yada bu durumu böyle kabul edicez geçmiş olsun 1 bardak soğuk su içeriz artık iftardan sonra
Galaxy A
Bu şekilde olmasına dikkat edin eger duo uygulaması seçili ise varsayılan telefon uygulaması olanı seçin

Screenshot_20210423-161428_Phone_8657.jpg

Screenshot_20210423-161444_Phone_8659.jpg

Screenshot_20210423-161458_Call settings_8661.jpg

Galaxy A
Ve cihazı yeniden başlatın
ftmyzr
Active Level 1
Galaxy A
Çok güzel diyorsunuz ama her yöntemi denedim olmuyor teşekkür ederim yinede yardımınız için. Ama yine yardımcı olmak istiyorsanız eski güncellmeye nasıl dönülür onu biliyorsanız o konuda yardımcı olurmusunuz.
Galaxy A
Ayrica bizde olup sende olmaması çok garip bir durum aynı cihaz sonuçta
Galaxy A
Sayın moderatorler anlatmış olduğum yazılım düşürme konusunu neden siliyorsunuz ben zaten sorumluluk kabul etmem dedim cihaz garanti dışı kalır dedim sizin yapamadığınız şeyleri biz burada anlatıyoruz neden siliyorsunuz
Galaxy A
Sammobile sitesinden uygun romu ve odin programını bilgisayara indirin cihazınızı kapatın sonra ses kısma tuşu ve power tuşuna ayni anda basın cihaz ekranına volume up volume down gibi yazılar çıkacak ses açma tuşuna bir kere basın sonrasında cihaz download yükleme moduna geçecektir. Bilgisayarınızdan odin programını açın ve cihazınızı bilgisayara bağlayın odin programında com 1 com 2 com 3... gibi yazı çıkacak bu bağlandığını gösterir sonrasında AP tuşuna basın indirdiğiniz romu seçin ardından yükle butonuna basın yüklendikten sonra PASS yazısı çıkacak bu yazıyı gördüğünüz zaman cihazla bilgisayarın bağlantısını kesin ve açılmasını bekleyin otomatik açılacaktır ama hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum cihaz garanti dışı kalacaktır