cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 güncelleme sonrası görüntülü arama kayboldu

(Topic created on: 04-23-2021 02:22 PM)
3883 Views
ftmyzr
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a70 telefonum yeni güncellemeden sonra mahvoldu

0görüntüleme
 13 dakika önce

Samsung A70 telefonuma son güncelleme geldikten sonra Samsung Telefon tercih sebebim olan görüntülü görüşme yapamıyorum ayrıca karşı tarafta beni görüntü arayamıyor. Müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen sorunum çözülmedi cihazımı defalarca sıfırladım sorun düzelmedi Temel özellikleri kullanılmaz hale getiren bu kadar kötü bir güncelleştirme olamaz. Kesinlikle yeni güncellemeyi yapmayın telefonunuzu mahvediyor. Müşteri hizmetleri Sorununuzu çözemiyor ve sizi telefonunuzu teknik servise yönlendiriyor. Sapa sağlam telefonum güncelleme sonrası mahvoldu

31 Comments
suskun09
Active Level 5
Galaxy A
Benimde A10s tel aynen böyle oldu ne yapacağımı şaşırdım
Galaxy A
Yorumlarda belirttiğim işlemi yaparsanız kesinlikle gelecektir eski haline
Galaxy A
Sizedemi geldi android 11 ?
Galaxy A
Ss

Screenshot_20210423-141602_Call.jpg

Screenshot_20210423-141611_Phone.jpg

ftmyzr
Active Level 1
Galaxy A
Ben kaç gündür uğraşıyorum telefon sistemlerinden de iyi anlarım ama bir çözüm bulamadım en son müsteri hizmetleri teknik servise yönlendirdi kısacası çözümü geçmiş olsun belki yeni güncelleme ile düzeltirler fakat yeni güncellemeyi yapmaya cesaret edermiyiz bilemiyorum.
Galaxy A
Çözümü var belirttim açıklamada
Galaxy A
Volte aramalari açmalisiniz görüntülü arama için bizde hala var note 10 lite
Galaxy A
Kardeşim volte qrama açık olsa dahi aktif hale gelmiyor ben tüm yolları denedim yukarıda belirttiğim tam kesin çözümü
Galaxy A
Hattın hangi operatör uygulamasina gir ordan da volteyi açacaksin sadece telefondan değil