cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 ekran kararma

(Topic created on: 05-22-2020 03:38 AM)
1578 Views
mami3535
Active Level 1
Options
Galaxy A

A70 telefonunda oyun veya flim bbakerken yatay konumda ekranin sağında mavi bir animasyonlu çizgi cikiyor ve ekran işığı azalıyor belli süre sonra geri parlaklasiyor ne yaptıysam kapama seçeneği bulamadim bilgisi olan varsa yardim lütfen 

7 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Game Booster özelliğidir.
Telefon fazla ısındığında Game booster ekran parlıklığını kısarak ve oyunları optimize ederek ısınmayı önlüyor. Ve bunu size ekranda beliren mavi animasyon ile bildiriyor.
kapatırsanız telefonunuzla ısınma sorunu yaşarsınız.
0 Likes
mami3535
Active Level 1
Galaxy A
kapatma seçeneği varsa bileyim ben bulamadim en azından bilgim olsun gerekirse kapatmam teşekkür ederim
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
oyun eklentilerinde game booster den kaynaklı bir şeydir bence kapatmanız gerek yoktur game launcher kullanmazsanız çıkmayabilir
0 Likes
mami3535
Active Level 1
Galaxy A
game launcer kapali ama yine çıkıyor saglik olsun özelik buysa yapacak birşey yok
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Resimdeki şekilde isterseniz kapatıp/açıp istediğiniz gibi kullana bilirsiniz. ama tavsiyem kapatmayın.
mami3535
Active Level 1
Galaxy A
tesekur ederim
0 Likes
demirr
Beginner Level 2
Galaxy A
Bende de aynısı olmaya başladı android 9 dayken hiç böyle bir şey yaşamadım şarjda bile oyun oynarken hiç ısinmazdi android 10 a geçtim geceli çıldırıyorum böyle güncellemenin Allah belasını versin bir daha samsung telefon almam
0 Likes