cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 android 11 sonrası menülerde takılma

(Topic created on: 04-01-2021 05:48 PM)
92 Views
FatıhA70
Active Level 6
Options
Galaxy A

Özellikle son kullanılan uygulamalar sekmesinde fazla bir takılma var. Aynı sorun diğer android 11 yükleyenlerde varmı

8 Comments
rasit
Active Level 7
Galaxy A
Sıfırla ve öyle dwne
0 Likes
SercanNesibe
Active Level 7
Galaxy A
Son sekme bendede var ama geçer herhalde sıfırlamadım ben sıfırlamayı dene istersen
FatıhA70
Active Level 6
Galaxy A
Belki one iu ana ekran uygulamasına güncelleme gelirde çözülür. Olmadı belki sıfırlarım
0 Likes
SercanNesibe
Active Level 7
Galaxy A
Yeni olduğu için iyileştirme getirebilirler belki
themirx
Active Level 3
Galaxy A
Sıfırladım hala devam ediyor haberin olsun
mertozdemir90
Active Level 3
Galaxy A
Aynı şekilde bende de var,sıfırlamak çare olmuyor aynı şekilde devam ediyor.Düzeltme güncellemesini beklemekten başka çare yok.
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
Yani video atarsan daha iyi olur aslında son kullanılan uygulamaları görüntülemek istediğinde mi
0 Likes
Solution
Kızılırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba  FatıhA70,

Ben Kızılırmak, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes