cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Telefonumda Video Görüntü Titreme Sorunu

(Topic created on: 10-22-2021 06:54 AM)
49 Views
osse
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar, 

Drone teknolojisi gibi düzgün video çekimleri yaptığım telefonumda hiç bir sorun, darbe vs. olmadığı halde görüntünün yine aynı şartlarda çok titrediğini görüyorum, bu sorunun güncellemelerden kaynaklandığını düşünüyorum. Çözüm için yardımlarınızı bekliyorum.  Teşekkürler.

2 Comments
osse
Beginner Level 2
Galaxy A

Yinede yetkili birinin cevap vermesini ve çözüme kavuşturmasını ümit ediyorum. 

Evet o dediklerini yaptım hatta daha fazla seçenekleri denedim ama hayır, sorun devam ediyor maalesef. 

Teşekkür ederim.

Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba osse,

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes