cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Smart View Hatası

(Topic created on: 01-09-2021 08:45 PM)
148 Views
Suleymngk
Active Level 4
Options
Galaxy A

Smart View açtıktan sonra tv ye bağlanıyorum fakat bağlandıktan sonra telefon kapanıyor yeniden başlatılıyor lütfen yardım edin

10 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bu konu daha önce açılmıştı kontrol sağlayabilirsiniz

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Smart-wiev/td-p/6603586
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Aynı sorunu bende yaşıyorum hatalı bir şekilde yeniden başlatma oluyor telefonda bunla ilgili olarak en son servise gittim yazılım yeniden yükleyip verdiler ama hala devam ediyor bu sorun bu sorun büyük ihtimalle son yazılım sonrası yaşanıyor ve bunu gerekli yerlere iletmek zorundayız Samsung aradığımda diyorum böyle bir sorun haberiniz varmı ilk sizden duydum sizin cihazla ilgili bir sorundur diyor resmen dalga geçiyor
Suleymngk
Active Level 4
Galaxy A
bu kadar da vurdumduymazlık olmaz resmen dalga geçmişler
güncelleme ile düzelecek diyorlar ne zaman gelecek bir bilgin var mı?
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Haberi yok ya yetkili servisin bile sordum başka cihazlar da da varmı buna benzer şikayet aldınız mı HAYIR diyor sizin cihazla ilgili bir sorundur teknik servise götürün götürdüm diyorum fabraka ayarlarına sıfırlayıp yeni yazılım yükleyip verecekler ve yine düzelmeyecek diyorum bekle diyor
0 Likes
Suleymngk
Active Level 4
Galaxy A
fabrika ayarlarına sıfırlayınca telefonda veri kaybı oluyor mu mesela uygulamalar siliniyor mu fotoğraflar videolar notlar vs. gidiyor mu
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Fabrika ayarlarına geri geliyor cihaz veri kalmıyor ama smart swich uygulama ile yedek al deneyeceksen ama çözülmüyor hala devam ediyor sorun
0 Likes
Suleymngk
Active Level 4
Galaxy A
teşekkür ederim cevap verdiğin için yapacağımdan değil sadece merak ettim
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Ben defalarca denedim olmadı çare değil hatta uygulamalar da smart wiev verileri silip yeniden bağlandım olmuyor ağ ayarları defalarca sıfırladım olmuyor güncelleme öncesi hiç bir sorun yoktu defalarca bağlanmışım şuan bağlı kalamıyorum tv ye hatalı bir şekilde yeniden başlatıyor bağlantı kopuyor
0 Likes
Suleymngk
Active Level 4
Galaxy A
şikayet var dan da gönderdim sen de şikayetini oraya gönderebilirsin