cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Parmak İzi

(Topic created on: 01-15-2020 11:42 PM)
99 Views
auozturk
Active Level 3
Options
Galaxy A

Ekrandan parmak izi alışık olmadığım bir deneyim. Alışmaya çalışıyorum. Önceki parmak izi okuyucuları gibi değil tabi ama her güncelleme ile daha iyi hale geliyor. Bilinen bir tavsiye de aynı parmak izini üç defa eklerseniz 3 kat daha hızlı tanımlayıp kilit açılıyor. 

4 Comments
yuksellslak
Active Level 10
Galaxy A
bende bazen hiç okumuyor bazende çabuk okuyor ilginç
0 Likes
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
Evet, bu benim de başıma geliyor zaman zaman. Bazen bir defada açılıyor ama bazen de 25sn kilitlenme oluyor pin girerek açmak zorunda kalıyorum.
3 defa aynı parmak izi kaydı yapmak biraz hızlandı ama dediğiniz gibi hala tutarsız.
0 Likes
Galaxy A
Açıkçası ben çok memnunum. Sadece bazı durumlarda, parmağı çok hızlı yerleştirince geç okuyor o kadar. Ancak son güncellemede (yanılmıyorsam Kasım güncellemesi) parmak izini silip tekrar eklerken çok uğraştırdı. Birçok defa yeniden denemek zorunda kaldım.
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba auozturk,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Foruma bu bilgilendirme ile katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Parmak izi okumasında sorun yaşanıyorsa bir kaç önerimiz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Teşekkürler.
MOD