cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 One Uı 2.5 güncelleme yayınlandı

(Topic created on: 11-18-2020 12:35 PM)
328 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar A70 cihazı one uı 2.5 güncellemsi yayınlandı hayırlı olsun en yakın zamanda türkiyeye gelmesi dileğiyle 

image

DARISI A50 ve diğer cihazlara 

Arkadaşlar size ne dedim bu ay belirttiğim cihazlar hakkında one uı güncellemsi payalaşcağım dedim ve sırada A50 kaldı onuda paylaşacağım
55 Comments
ÖzgürS23
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Galaxy A70 (SM-A705FN) için yayımlanan One UI 2.5 güncellemesinin içeriğini aşağıdan görebilirsiniz. 

image

Galaxy A
a70 kullanan kardeşlerime hayırlı olsun darısı a50 ye tez zamanda gelir
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Galaxy A70s için One UI 2.5 güncellemesi bir süre önce yayımlandı. Bu güncelleme ile gelen özelliklerden bazılarını aşağıda öğrenebilirsiniz.
• Quick Share & Music Share: Uygulamalarınızı ve müziğinizi diğer cihazlarla paylaşın.

• Canlı Altyazı: Dinlediğiniz video veya sesleri yazı olarak görün.

• Güncellenmiş Klavye: Daha efektif ve akıcı bir klavye kullanın.
Bu ve dahası, Galaxy A70s'in yanısıra Galaxy A70 ve Galaxy A50'ye de muhtemelen gelecek.

image

image

Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
A50 ye bekliyoz gelmesini çok oldu bekliyoz gelcek mi bakalım ne zaman gelsin artık A50 çok bekledik bekliyoz
plüton
Active Level 10
Galaxy A
kasım sonu veya aralık ortasına kadar hazırlanıp kademeli olarak yayınlanacaktır arayüz güncellemesi A50 A70 A80 diye tahmin ediyorum
yasiinnmertt
Active Level 5
Galaxy A
a30'a gelicek mi
0 Likes
yakisikli
Active Level 4
Galaxy A
Bende A70 kullanıyorum baktım henüz gelmemiş
Galaxy A
acaba arayüz degiscekmi
0 Likes
Boynava
Active Level 6
Galaxy A

Bir gcam kullanıyorsanız, gcam tek bir ui 2.5'te kullanılamaz, ancak ciddi değilseniz Size güncellemenizi tavsiye edeceğim.