cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Kamera ve Parmak İzi Okuyucu

(Topic created on: 01-02-2020 10:00 AM)
86 Views
auozturk
Active Level 3
Options
Galaxy A

Çok iyi bir telefon özellikleri gayet makul. Ancak kamerası 32mp olmasına rağmen iç mekan ışık altındaki çekimlerde sebebini anlayamadığım renk problemleri oluyor. Video çekerken insanların ten renkleri sürekli değişken. Bir de şu parmak izi yok mu İnsanı çıldırtır. Yüz tanıma olmasa çekilmez.

5 Comments
mühendist27
Beginner Level 2
Galaxy A
Bu telefondan yeni aldim.Aynı şey bende de var,ben mi fotoğraf çekemedim acaba diye düşündüm,sonra yazınızı görünce aldığıma pişman oluyor gibiyim.Nasil düzelir ki acaba?
0 Likes
Furki
Active Level 4
Galaxy A
A50'de de fotoğraf konusunda aynı sorun var 25mp kamera gibi değil benim 13mp eski telefonum bile daha iyiydi
0 Likes
drsmblk
Beginner Level 2
Galaxy A
son gelen aralık güncellenmesinde kamera daha da iyileştirdi bende a50 kullanıyorum öyle bariz bir kötülük yok parmak izine gelirsek parmak izinizi kaydederken ekran koruyucu kullanıyorsanız o takılıyken ve ekranı olabildiğince temizleyerek temiz parmağınızla tanımlarsanız gayet iyi çalışıyor gelen güncellemelerle parmak izini baya iyileştirdiler
0 Likes
auozturk
Active Level 3
Galaxy A
A7 2016 kullanıyordum. Onun kamerası çok daha iyi resim ve video kaydı yapıyordu. İnşaallah yeni yazılım ile düzelir. Sahi Android 10 güncellemesi ne zaman geliyor?
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba auozturk,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konunun detaylı incelenebilmesi için cihazınızın uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. İşlem için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik gösterebilir. Listemiz sürekli güncellenmektedir. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

http://www.guncelmiyiz.com/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes