cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Kamera Sorunu

(Topic created on: 05-18-2020 07:48 AM)
149 Views
borisbecker
Active Level 1
Options
Galaxy A

(Daha önce açtığım kayitta güncelleme yapamadığım icin twkrar actim) A70 telefonumda Android 10 güncellemesi yaptım. Arka kamerayla cekim yaptığımda, sesle görüntü arasinda senkron kayması var. Dudak hareketleriyle ses senkron değil. Ön kamerada boyle bir sorun yok sadece arka kameralarda. Slow motion ya da derinlik deneyince yine aynı. Verileri silmek işe yaramadı. 

Edit: CameraMX isimli 3rd party bir uygulama ile denedim, onunla arka kamerada bahsettiğim sorunu yaşamadım. Telefonun native camera uygulaması bozulmuş. 

Android 9a dönmek mümkün degil mi?
1 Comment
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba borisbecker,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​