cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 KASMA

(Topic created on: 08-30-2021 12:45 PM)
MEHMET58
Active Level 9
Options
Galaxy A

BİLMİYORUM BAŞKA ARKADAŞLARDA VARMI AMA SON GÜNCELLEMEDEN SONRA A70 CİHAZIM ESKİSİ GİBİ AKICI DEĞİL PLANLI ESKİTME OLAYINA İNANMAZDIM AMA GALİBA BU GERÇEK BİR OLAY. 4 SENE HUAWEİ KULLANDIM BÖYLE BİRŞEY YAŞAMADIM ASLA GERÇEKTEN PES 6GB RAM' e SAHİP CİHAZ NASIL KASAR NE OYUN OYNARIM NEDE ÇOK UYGULAMA YÜKLERİM

6 Comments
Galaxy A
A20 de kasiyor sen düşün a70 bile kasiyormus vay be planli eskitmeye gidiliyor a serisi
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
One uı sıkıntısı + planlı eskitme .
Galaxy A
Kardeşim aynı sorun bende de var eski performans gitti artık samsung cihazları eskitme operasyonu için kırmızı düğmeye bastı sırf yeni cihaz aldırıp para kazanmak için yapılıyor 6 GB ramli bir cihaz nasıl kasar buyrun hep birlikte izleyelim 👍😡
MEHMET58
Active Level 9
Galaxy A
haklısn vallahi kardeşim büyük ihtimal bidaha ki tercihim yine huawei olur benim
Galaxy A
Yapacak bisey yok sürekli telefon alamayız gittiği yere kadar gider
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MEHMET58,

 

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır.

 

Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme işlemi için, aşağıda yer alan programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes