cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 Hata Raporu

(Topic created on: 05-13-2020 05:40 AM)
514 Views
HNurYILMAZ
Active Level 1
Options
Galaxy A

A70 cihazıma android 10 güncellemesi geldikten sonra telefonumun kullanım süresi ve ekran açık süresi de dahil olmak üzere yarı yarıya düştü. Hata olduğu bilindiği halde hala düzeltilmemiş sürüm telefonlarımıza gönderilmeye devam mi ediyor? Tüketici hakları nerde kaldı? Ciddi bir müşteri memnuniyet problemi durumu söz konusu. Madem daha iyisi olmuyor elimizde olan şeyi neden güncelleme başlığı altında bozuyorsunuz? Paramızla rezil oluyoruz. En fazla 5 saat ekran açık süresi şubat 11 2020 de alınan bir telefon için sizce de hem kendinize hem bize hakaret degil mi? 3.000 TL ücret alarak ve ödeterek hem de? 

7 Comments
serdarmkara
Active Level 6
Galaxy A
o kadar haklısınız ki hanımefendi bende kullanıyorum aynı dertten muzdaribiz..
HNurYILMAZ
Active Level 1
Galaxy A
En kısa zamanda düzeltme gelecek mi acaba? Bu kadar madurla ne yapmayı planlıyorlar? Neredeyse bütün sorunlar yeni güncelleme ile alakalı..
FatıhA70
Active Level 6
Galaxy A
bende boştaykende şarj yiyor 1saate youtube %31 pil kaybı nedir
serdarmkara
Active Level 6
Galaxy A
evet dostum ivedi bir şekilde güncellenme gerek
HNurYILMAZ
Active Level 1
Galaxy A
Gerçekten şaka gibi.. Bu batarya gücüne bu performans..
0 Likes
onurata
Active Level 3
Galaxy A
güncellemeden sonra telefonda aşırı ısınma inanılmaz şarj tüketimi elike almasam bile 1 saate %20 şarj gidiyoe iletisime gectim yok resetle yok onu yap yaptım olmuyor
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

Güncellemeler geri çekilmişti zaten. Yeni güncellemeniz 1 Mayıs-1 Haziran 2020 tarihi arasında gözüküyo. Güncellemeyle sorunlar düzelir. Çünkü çok fazla bildirim alındığı için bunlara bi çözüm alacaklardır.

0 Likes