cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Galaxy Store ve İçindeki Hiçbir Uygulama Güncellenmiyor

(Topic created on: 11-07-2021 08:51 PM)
251 Views
BURAKKAYAPALI
Active Level 2
Options
Galaxy A

Galaxy Store ve İçindeki Hiçbir Uygulama Güncellenmiyor Yaklaşık 2 Haftadır Fakat Play Storede Böyle Bir Problem Yok Acil Yardım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Galaxy Store verilerini silip (ya da güncellemelerini kaldırıp) telefonu yeniden başlatın ve tekrar deneyin Düzelmezse burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderin

View solution in context

12 Comments
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Galaxy Store verilerini silip (ya da güncellemelerini kaldırıp) telefonu yeniden başlatın ve tekrar deneyin Düzelmezse burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderin
BURAKKAYAPALI
Active Level 2
Galaxy A
Hemen deniyorum teşekkürler
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim
0 Likes
BURAKKAYAPALI
Active Level 2
Galaxy A
Yaptım ama düzelmedi hala aynı 😞
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Yakın zamanda yazılım güncellemesi yaptınız mı telefona Güncellemeden sonra mı ortaya çıktı sorun?
0 Likes
BURAKKAYAPALI
Active Level 2
Galaxy A
Evet yaptım sanırım güncellemeden biraz sonra oluştu bu problem
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman telefonu bi sıfırlamanızı tavsiye ederim Güncelleme kaynaklı sorunlarda sıfırlama faydalı olabilir
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak uygulama veri silme işlemi sağlayınız%90 5'lik Bir ihtimal ile sorun düzelecektir bunun için şu işlemleri yapınız
Uygulamalar ekranına gelin sorumlu çalışan uygulamanın üzerine parmağınız ile basılı tutun Galaxy Store uygulamasının üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan seçenekleri içerisinde uygulama bilgileri yazan yazı seçeneğini bulur ve tıklayın gelen sayfa içerisinden depolama yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisinden altta yer alan veriyi sil yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın
BURAKKAYAPALI
Active Level 2
Galaxy A
Denedim olmadı
0 Likes