cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Güncellemeden Sonra sorun Yaşayan var mı?

(Topic created on: 02-23-2020 12:49 PM)
312 Views
Ertugrulcn
Active Level 1
Options
Galaxy A

Medya seslerinde görüşme sesinde sorun yaşıyorum aynı sorunu yaşayan varsa güncelleme gelmesi lazım 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ertugrulcn,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Hoparlör" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
17 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
aramalarda bazen ses gitmiyor hoparlör açıp kapıyorum sonra düzeliyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
düzeltseler iyi olur
0 Likes
Ertugrulcn
Active Level 1
Galaxy A
Medya sesinde filan yaşıyor musun sorun
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
instagramda arada oluyor kapatıp alıyom düzeliyor
0 Likes
Ertugrulcn
Active Level 1
Galaxy A
aynen bendede oluyor o neyden oluyor fikrin varmi
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
bug vardır android 10 ile gider bence gitmezse teknik desteğe başcurucam
Süpernova
Active Level 6
Galaxy A

Medya ve görüşme sesinde ne gibi sorun yaşıyorsun ? ses bozuk mu veya kısık mı ? sorunun tam açıklamasını yaparsan bende cihazdan kontrol edebilirim.

0 Likes
Ertugrulcn
Active Level 1
Galaxy A
ses kendiliğinden kapanıyor ve çıkmıyor ses kapatıp açınca duzeliyor
0 Likes
Süpernova
Active Level 6
Galaxy A

böyle bir sorunla biz karşılaşmadık, fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyerek kontrol etsene

0 Likes