cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Ekran kapanmıyor

(Topic created on: 06-20-2020 02:21 AM)
8156 Views
zeyneo
Active Level 1
Options
Galaxy A

yaklaşık  2 3 aydır telefona belirli aralıklarda USB çıkarıldı-takıldı bildirimi geliyor ayrıca telefonun ekranı da kapanmıyor. telefonu sıfırladım ama hala aynı sorun devam ediyor. ne yapmam lazım?

8 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Bu son zamanlarda çıkan sorun bu sorunu yaşayan birçok kişi var çözüm bulan olmadı heralde size tavsiyem imkan varsa servise elden teslim etmeniz sorununuzu 1gün gibi kısa sürede çözebilirler
zeyneo
Active Level 1
Galaxy A
tamam teşekkürler
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
rica ederim geçmiş olsun
birerendişe
Active Level 7
Galaxy A
benim yasadıgım aynı sorun. servise gönderdim usb baglantılarındaki kabloları fln değiştirdiler. senlik bir durum değil a70 kullanıclarının genel olarwk yasadıgı sorun samsung bu kadar tel cıkarırsa olacagı bu tabi. servisten baska çözümü yok kardesim vakit kaybetmeden gönder bazı servisler işini bilmiyor anakart fln değişiyorlar benim gönderdigim servis iyi halletti
zeyneo
Active Level 1
Galaxy A
anladım çok sağol
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba Ben Alfatürk

Samsung members üzerinden hata raporu gönderiniz yazılımsal sıkıntı olabir eğer yazılımsal sıkıntı değilse size tavsiyem

En yakın yetkili samsung servise vermenizi tavsiye ederim
zeyneo
Active Level 1
Galaxy A
tamam teşekkür ederim
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba zeyneo,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD