cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Boştayken Android sistemi RAM yiyor.

(Topic created on: 04-07-2021 11:18 AM)
384 Views
atailh4n67
Active Level 4
Options
Galaxy A

OneUI 3.1 güncellemesini yaptım. Galaxy A70 kullanıyorum. CPU-Z boştayken 50 derecelerde gösteriyor. Canlı dersteyken 3,4GB kullanım komik. Bitek haftada 1 veya 2 defa CallOfDuty oynuyorum. 

Instagramdayken bile 4GB'ı görebiliyorum. OneUI güzel ama Android OS ve Android Sistemi telefonu bitiriyor.
image

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba atailh4n67,

Ram kullanımını incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
sefa4433
Active Level 4
Galaxy A
Bu yüzden iphone geçmeyi düşünüyorum samsung guzel fakat android cihazı bitiriyor
atailh4n67
Active Level 4
Galaxy A
evet çok dayanıklı telefon çok sağlam ama cidden android baydı. aslında kendi sistemlerini yapsalar olur da
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Kesinlikle çok fazla Ram kullanımı söz konusu sadece A70 değil tüm modellerde bulunan bir hata umarım yakında her cihazda düzelir.
atailh4n67
Active Level 4
Galaxy A
ins düzelir çünkü derse bile giremiyorum o kadar kötü
atailh4n67
Active Level 4
Galaxy A
boştaki sıcaklık😐

Screenshot_20210407-113251_CPU-Z_4776.jpg

0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Bu andorid 11 neden hep ram fazla kullanıyor anlamadım
atailh4n67
Active Level 4
Galaxy A
sorunu bildirdim ama klasik bir cevap geldi. samsung almayı düşünmüyorum. hatta samsung değil, android cihaz almayı düşünmüyorum.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba atailh4n67,

Ram kullanımını incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes