cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Android 12

(Topic created on: 11-15-2021 10:41 AM)
2051 Views
sjsbsb
Active Level 2
Options
Galaxy A

A70 Android 12 güncellemesi gelecek mi?

10 Comments
zcc
Active Level 8
Galaxy A
Hayir son buyuk guncelleme geldi ona malesef
DarkDays
Active Level 5
Galaxy A
3yıla çıkarttılar bu cihat 2. Yılı son güncellemesini samsung samsam yapmazsa a50 ile a70 alıcaktır
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef 2 buyuk polika da kaldi ciyaz ama desiklik yaparsa a50 ve a70 icin andorid 12 alir
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Henüz belli değil ama yaptığım araştırmalarda hindistanda ki youtuberlar vs geliceğini söylüyor
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınız en az iki kez güncelleme aldıysa ve bir sonraki sürüm testlerinde performans açısından beklenilen seviyeyi göstermezse güncelleme almayabilir.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Test edildiği nasıl anlaşılacak listede yoksa test etmezler cihazları

2019 model cihazlara A50 ,A70 ve A80 için verilmez ise çok büyük haksızlık yapılır

Performansın hiçbir anlamı yok bence A02 alıcak yani kısacası bahane bunlar umarım haksızlık yapılmaz
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Net bir bilgi olmadan bir şey söylemek yanıltıcı olabilir. Resmi açıklamayı beklemek en doğrusu olur. Hayırlısı olsun.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Öyle ama yani verilmez ise çok büyük haksızlık olucaktır cihazların performans açısından hiçbir eksiği yok daha çok fazlası var a02 ye veya A03 e göre

Umarım hayırlısı olur ve cihazlar hakkını alırlar çünkü bu cihazlar samsung açısından çok popüler olan orta seviye cihazlardı umarım yanlış bir politika izlenmez
DarkDays
Active Level 5
Galaxy A
Adamın dedigi doğru katılıyorum samsam işte yok der cihazlar gümbürtüye gider zerre umurlarında degil samsam adını yeni koydum😃😄